Sauna infrared / Sauna na podczerwień - Infraplus™ Geromin 151+IR Showroom

  • Terapeutyczna sauna na podczerwień
  • Łagodzi bóle mięśni i stawów
  • Ma funkcję detoksu (regulacja temperatury do 75C)
  • Liczba osób 2
  • Wymiary 150 x 110 x 197 cm
  • Czerwony Cedr
  • Promienniki 5 Infraheat™ Intense
  • Promienniki 3 Infraheat™ Nano Carbon XL
  • Opcjonalnie promienniki Infraheat™ Full Spectrum
  • Moc 2200 W – Zasilanie 230 V
18000,00 zł brutto z dostawą
W magazynie

Zamów teraz, zapłać później

Bezpłatna rezygnacja*

PL-Infraplus-Geromin-151

TERAPEUTYCZNA SAUNA INFRARED DLA 2 OSÓB: INFRAPLUS GEROMIN 151+IR

Sauna infrared / Sauna na podczerwień Infraplus™ Geromin 151+IR to najmniejsza kabina na podczerwień z Geromin o wymiarach 150x110x196 cm. Ponieważ ta kabina ma pełną szklaną ścianę przednią, wygląda bardzo przestronnie i można się zrelaksować podczas sesji na podczerwień. Geromin 151 + IR jest luksusowo wykończony łupkową tylną ścianą, a obecnie ma również kolorowy panel LED i gwiaździste niebo w dachu. Dzięki temu Geromin 151 + IR to uczta dla oczu i miły dodatek do nowoczesnej łazienki lub sypialni. Luksusowa sauna na podczerwień w przystępnej cenie: oto Infraplus ™ Geromin 151 + IR! Ta sauna na podczerwień zawiera łącznie 8 promienników, a mianowicie 5  Infraheat ™ Intense i 3 promienników Infraheat ™ Nano Carbon XL.

5 Infraheat™ Intense promienników (emitujących średnie i długie fale) są rozmieszczone w taki sposób aby dawały najlepszy efekt głębi i efektywny odbiór fal podczerwieni podczas sesji w kabinie. W tylnej ścianie sauny znajdują się 2 promienniki Intense, które działają na układ nerwowy oraz kręgosług od dolnej części pleców aż do górnej części szyi. Właśnie w tych częściach kręgosłupa najczęściej pojawiają się bóle mięśni i stawów. W przedniej części kabiny (po lewej i prawiej stronie przed siedziskiem) znajdują się 2 dodatkowe promienniki Intense, które efektywnie działają na dolegliwości związane z kolanami / bóle reumatyczne dłoni / zapalenia kości i stawów. Dodatkowo na dole, na wysokości łydek znajduje się promiennik Infraheat™, który w razie potrzeby (zbyt wysokiej temperatury) można zawsze wyłączyć, co jest bardzo przydane zwłaszcza przy problemach z żylakami.

2 promienniki Infraheat™ Nano Carbon XL znajdują się po prawej i lewej stronie kabiny infrared. Mają one większą powierzchnię tj. 35 x 100 cm każdy. Promiennik ten został specjalnie zaprojektowany do leczenia wszelkich dolegliwości szyi i ramion. Siedząc w kabinie na podczerwień z nogami na ławce, ww. części ciała w całości znajdują się pod pełnym, jednakowym i równomiernym wpływem fal podczerwonych emitowanych przez promiennik Nano Carbon XL. Jest też 1 Infraheat™ Nano Carbon XL promiennik zapewnione w powierzchni podłogi dla przyjemnego ciepła dla stóp.

Promiennik Infraheat™ Full Spectrum jest opcjonalny i montuje się go zamiennie z promiennikami Infraheat™ Intense znajdującymi się z tyłu kabiny. Dużą zaletą promiennika Infraheat™ Full Spectrum jest to, że emituje on również krótkie fale podczerwone, które dają głębszy efekt działania. Zalecany zwłaszcza przy uciążliwych, intensywnych bólach mięści oraz stawów jak również przy dolegliwościach reumatycznych.

sauna-zalety-110-valero

SuperSauna-Magazin  SuperSauna-blog-425px

ŁATWY MONTAŻ SAUNY INFRARED OD SUPERSAUNA®

Instalacja kabiny na podczerwień SuperSauna® jest bardzo łatwa. Przy dwóch osobach kabina jest gotowa do użycia w ciągu 60-90 minut. Części, takie jak promienniki, urządzenia sterujące czy też oświetlenie są już wmontowane w saunie infrared, wystarczy zatem tylko przyłożyć wszystkie panele do siebie i połączyć je na “klik”. Zastosowanie mocowań typu pin-and-hole znajdujących się wewnątrz drewnianych panelów, gwarantują niewidoczność elementów montażowych, a co za tym idzie jeszcze bardziej estetyczne wykończenie kabiny.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU DREWNA W KABINACH INFRARED OD SUPERSAUNA®

W przypadku większości modeli saun mamy możliwość wyboru pomiędzy dwoma różnymi rodzajami drewna: biały cedr lub kanadyjski czerwony cedr (za dodatko wą opłatą). Zarówno cedr biały jak i cedr kanadyjski przed procesem produkcyjnym znajduje się w specjalnych piecach suszarniczych, w wyniku czego drewno traci wilgoć i “nie pracuje” już podczas korzystania z sauny. Ponadto jest całkowicie wolne od sęków i drzazg. Dzięki temu Sauna na podczerwień od SuperSauna® jest zakupem na całe życie. 

Cedr kanadyjski czerwony ma również tą dodatkową zaletę, że jest jeszcze bardziej zrównoważonym rodzajem drewna i naturalnie występuje w nim olej bakteriobójczy i przeciwgrzybiczy. Dzięki temu drewno to nadaje się do wykorzystania w  wilgotnych miejscach takich jak łazienka, piwnica lub dom w ogrodzie.

Aby utrzymać drewno w idealnym stanie, zaleca się zabranie ze sobą do sesji w kabinie dwóch ręczników. Jeden ręcznik służy do siedzenia, aby zapobiec plamom potu na ławce. Drugi ręcznik kładziemy na spodzie kabiny na podczerwień pod stopy, które też mogą stać się wilgotne. Dla dodatkowej higieny i komfortu podczas sesji w podczerwieni można użyć również specjalnych poduszek na siedziska, które są o wiele wygodniejsze, a przy tym problem z potem na drewnie znika.

drewno-infrared-sauna

ZALETY SAUN INFRARED OD SUPERSAUNA®

W SuperSauna® dokładamy wszelkich starań, aby rzetelnie informować Klientów i szczegółowo doradzać im przy zakupie ich wymarzonej sauny na podczerwień. Naszym priorytetem jest nie tylko sprzedaż, ale także obsługa pozakupowa. W SuperSauna® mamy i dajemy:

• największy wybór terapeutycznych saun infrared;
• 15 lat doświadczenia w sprzedaży najlepszych kabin na podczerwień;
• sklepy z szeroką gamą produktową i najlepszymi fachowymi poradami (przyjdź, zobacz i porównaj);
• kombinację 3 różnych promienników podczerwieni;
• ulgę w bólach mięśni i stawów;
• dostawę i obsługę na terenie Polski;
• brak zaliczki i szybką dostawę ze względu na duże stany magazynowe;
• zadowolenie Klientów;
• obecnie 10 letnią gwarancję na promienniki podczerwieni;
• funkcję detoksu w kabinie na podczerwień (do 75C).

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU AŻ DO 3 RODZAJÓW PROMIENNIKÓW W JEDNEJ KABINIE INFRARED OD SUPERSAUNA®

Intense-promienniki-infrared

Od lat korzystamy z promienników marki Infraheat™. Promienniki te zostały specjalnie opracowane w celu łagodzenia bólu mięśni i stawów. Promiennik jest emiterem długofalowym z przedłużeniem fali średniej i wykonanym ze specjalnego materiału ceramicznego tlenku magnezu. Ponieważ Infraheat ™ Intense generuje nie tylko falę długą, promieniowanie to ma dobry wpływ na ciało. Osiągany efekt głębi jest ważny zwłaszcza przy łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Dzięki wieloletniej sprawdzonej wydajności Infraheat ™ jest potwierdzonym, niezawodnym wyborem.

NanoCarbonXL-promienniki-infraredPromienniki Nano Carbon XL znane są z emoitowania przyjemnego, łagodnego ciepła w saunie na podczerwień. Promienników Infraheat ™ Nano Carbon XL używamy w połączeniu z promiennikami Infraheat ™ Intense, aby stworzyć idealną równowagę ciepła w kabinie infrared. Promienniki Infraheat ™ Nano Carbon XL są umieszczane zwykle w bocznych ścianach kabiny jako dodatek. Dzięki temu możesz doświadczyć przyjemnego ciepła podczerwieni na całym ciele, a zarazem podczas relaksu otrzymywać łagodne ciepło podczerwieni na całe plecy. Ta kombinacja promienników zapewnia niepowtarzalne wrażenia w podczerwieni – wręcz unikalne w Europie.

FullSpectrum-promienniki-infraredSuperSauna® umożliwia wyposażenie kabiny w promienniki Full Spectrum Infraheat ™ (opcjonalnie). Dzięki temu w kabinie masz nie tylko ciepło podczerwone o średniej i długiej fali, ale także sekcję fal krótkich (IR-A). Na życzenie Klienta dobieramy i zapewniamy idealną równowagę w saunie infrared. Promienniki Infraheat ™ Full Spectrum można zamontować zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta, co umożliwia każdemu stworzenie jego własnej, wymarzonej konfiguracji.

SPECYFIKACJA SAUN INFRARED OD SUPERSAUNA®

Sauny na podczerwień od SuperSauna® powstają zgodnie z najnowszymi technologiami i wykończone są w bardzo wysokiej jakości. Poniżej specyfikacja naszych kabin infrared:

• łatwe do przenoszenia, ponieważ waga kabiny na podczerwień jest minimalna;
• bardzo przyjemne i suche ciepło od 35 do 75 stopni Celsjusza, regulowane;
• gotowe do użycia w kilka minut dzięki nowej technologii Infraheat™;
• możliwość zamotowania 3 różnych promienników podczerwieni w jednej kabinie;
• w OFERCIE TYGODNIA zintegrowany system audio z funkcją USB, Bluetooth i radio FM;
• łatwo regulowany cyfrowy panel sterowania znajdujący się wewnątrz sauny;
• bezterminowa gwarancja na najlepsze na rynku promienniki Infraheat™;
• drzwi wykonane z bezpiecznego szkła;
• lampka do czytania;
•, wyprodukowane zgodnie z normą jakości ISO-9002;
• bardzo stylowe i luksusowe wykończenie;
• wykonane wyłącznie z najwyższej jakości wytrzymałego drewna;
• klapa wentylacyjna z możliwością regulacji świeżego powietrza w kabinie.

sklep sauna warszawa

Więcej informacji
Rodzaj sauny Terapeutyczna kabina na podczerwień
Efekt terapeutyczny: Tak
Detoks: Tak
Cyfrowy panel sterowania: Tak
Regulacja temperatury: od 30 do 75°C
Liczba osób 2
Szerokość 150 cm
Głębokość 110 cm
Całkowita wysokość 197 cm
Wysokość montażu: 210cm
Wymiar największego elementu: 150 x 197 x 6 cm
Podłączenie elektryczne sauna infrared Moc 2400W / podłączenie 230V
Normalne gniazdko: Tak
Promienniki Infraheat™ Intense: 5
Promienniki Infraheat™ Nano Carbon XL: 3
Promienniki Infraheat™ Full Spectrum: Opcjonalnie za dopłatą
Promiennik podławkowy można włączać oddzielnie: Tak
System audio: Tak - Radio, Bluetooth i USB
Aromaterapia: Tak
Koloroterapia Tak, na różne sposoby
Podwójna ściana: Tak
Materiał wewnątrz Biały lub czerwony cedr kanadyjski (za dopłatą)
Materiał zewnątrz Biały lub czerwony cedr kanadyjski (za dopłatą)
Wliczony pakiet promocyjny o wartości 1700,-: Tak
Ściana przednia i tylna, wymiar: 150 x 197 x 6 cm
Ściany boczne, wymiar: 110 x 197 x 6 cm
Podłoga i dach, wymiar: 150 x 110 x 6 cm
Inne drobne części załączone Promiennik podławkowy, ławka, oparcie
Karton 1 204 x 158 x 12 cm Brutto 45 kg / Netto 38 kg
Karton 2 204 x 155 x 15 cm Brutto 85 kg / Netto 78 kg
Karton 3 204 x 113 x 27 cm Brutto 70 kg / Netto 62 kg
Karton 4 148 x 109 x 30 cm Brutto 60 kg / Netto 55 kg
Download PDF Download PDF