Promienniki podczerwieni w SuperSauna®

W kabinach Infraplus ™ z SuperSauna od lat wykorzystujemy promienniki podczerwieni Infraheat ™, które dają unikatowy efekt głębi i  łagodzą bóle mięśni i stawów. W naszych saunach na podczerwień można montować różne rodzaje promienników podczerwieni, w różnych konfiguracjach.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, konsultacjom z ekspertami i dyskusjom z klientami, w SuperSauna® dobrze wiemy, że nie ma czegoś takiego jak jeden „najlepszy” terapeutyczny promiennik podczerwieni.

Jeśli chodzi o zwalczanie lub ograniczanie dolegliwości fizycznych, zalecane jest użycie różnych rodzajów promienników, w zależności od tego czy mamy do czynienia z dolegliwościami w okolicy szyi i ramion czy też np. bólem w dolnej części pleców, przepukliny. Twoje cele są ściśle indywidualne, dlatego w SuperSauna jest możliwe zastosowanie w saunie takiej konfiguracji promienników, które będą najlepiej dostosowane do potrzeb każdego Klienta - by dać jak najlepszy efekt działania.

Rodzaje promienników podczerwieni używanych w kabinach z SuperSauna®:
Promienniki Infraheat ™ Intense (31% IR-B + 69% IR-C)
Promienniki Infraheat ™ Nano Carbon XL (19% IR-B + 81% IR-C)
Promienniki Full Spectrum Infraheat ™ (28% IR-A + 58% IR-B + 14% IR-C)

PROMIENNIKI INFRAHEAT™ INTENSE (ŚREDNIE + DŁUGIE FALE)

Od lat korzystamy z promienników marki Infraheat™. Promienniki te zostały specjalnie opracowane w celu łagodzenia bólu mięśni i stawów. Promiennik jest emiterem długofalowym z przedłużeniem fali średniej i wykonanym ze specjalnego materiału znego tlenku magnezu. Ponieważ Infraheat ™ Intense generuje nie tylko falę długą, promieniowanie to ma dobry wpływ na ciało. Osiągany efekt głębi jest ważny zwłaszcza przy łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Dzięki wieloletniej sprawdzonej wydajności Infraheat ™ jest potwierdzonym, niezawodnym wyborem.

PROMIENNIKI INFRAHEAT™ NANO CARBON XL STRALERS (ŚREDNIE I DŁUGIE FALE)

Promienniki Nano Carbon XL znane są z emoitowania przyjemnego, łagodnego ciepła w saunie na podczerwień. Promienników Infraheat ™ Nano Carbon XL używamy w połączeniu z promiennikami Infraheat ™ Intense, aby stworzyć idealną równowagę ciepła w kabinie infrared. Promienniki Infraheat ™ Nano Carbon XL są umieszczane zwykle w bocznych ścianach kabiny jako dodatek. Dzięki temu możesz doświadczyć przyjemnego ciepła podczerwieni na całym ciele, a zarazem podczas relaksu otrzymywać łagodne ciepło podczerwieni na całe plecy. Ta kombinacja promienników zapewnia niepowtarzalne wrażenia w podczerwieni – wręcz unikalne w Europie.

PROMIENNIKI INFRAHEAT™ FULL SPECTRUM (KRÓTKIE + ŚREDNIE + DŁUGIE FALE)

SuperSauna® umożliwia wyposażenie kabiny w promienniki Full Spectrum Infraheat ™ (opcjonalnie). Dzięki temu w kabinie masz nie tylko ciepło podczerwone o średniej i długiej fali, ale także sekcję fal krótkich (IR-A). Na życzenie Klienta dobieramy i zapewniamy idealną równowagę w saunie infrared. Promienniki Infraheat ™ Full Spectrum można zamontować zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta, co umożliwia każdemu stworzenie jego własnej, wymarzonej konfiguracji.