Produkcja własna SuperSauna®

SuperSauna® to niezawodny partner z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem!

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie wellness, saun infrared, fińskich i ogrodowych, SuperSauna jest specjalistą w Polsce i poza nią. W ciągu tych lat udało nam się pomóc nie mniej niż 30 000 zadowolonych klientów w realizacji ich własnego prywatnego wellness w całej Europie!

Nasze kabiny na podczerwień i sauny są częściowo produkowane w naszej fabryce, gdzie wykwalifikowani eksperci kładą nacisk na prostotę, dokładność i jakość nie tylko w procesie produkcji, ale także przy montażu (usługa płatna dodatkowo i dostępna w zależności od lokalizacji).

Produkcja naszych produktów wewnętrznych jest tak zaprojektowana, aby użytkownik końcowy, z jedną inną osobą do pomocy (przenoszenie, przytrzymywanie), mógł zainstalować swoją kabinę samodzielnie i nie potrzebował do tego żadnego specjalisty ani technicznej wiedzy specjalistycznej. Często dostajemy pytanie, czy ma to wpływ na gwarancję - nie ma to żadnego wpływu na gwarancję czy proces reklamacyjny. Wstępnie zmontowane elementy sprawiają, że składanie jest bardzo proste. Montuje się ściana po ścianie, a nie deska po desce. Promienniki (z wyjątkiem wymiennego Full Spectrum), oświetlenie, panel sterowania i system audio są już preinstalowane. Podobnie jak miejsca mocowania ławek. Bez mierzenia i próbnych podejść. Otrzymasz również jasne instrukcje, o które możesz także poprosić nas przed zakupem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dzięki oddziałom w Polsce, Niemczech, Holandii i Belgii oraz własnemu zespołowi ds. rozwoju i Centrum Obsługi Dystrybucji o powierzchni 5000 m2 w Holandii możemy zagwarantować krótkie czasy dostaw i mieć wszystko pod naszym własnym zarządzaniem.