GrillNest 23 BBQ Kamado

  • Model : GrillNest ® 23 All-in-One
  • Kolor: Phantom Black
  • Materiał: Ceramika 'high density' - 10 lat gwarancji
  • Powierzchnia do gotowania: ⌀ 52cm
  • Średnica zewnętrzna: 59 cm
  • Całkowita wysokość: 133 cm
  • Szerokość całkowita ze stołem: 145 cm
  • Waga: 95 kg

Nadaje się do: grillowania, wędzenia, powolnego gotowania, pieczenia.
4245,00 zł brutto z dostawą
W magazynie

Zamów teraz, zapłać później

Bezpłatna rezygnacja*

GrillNest 23 All-in-One

Poznaj nasz GrillNest 23 All-in-One, najlepsze wrażenia z grillowania na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym mistrzem grillowania, czy dopiero zaczynasz grillować, to najlepsze kamado przekroczy Twoje oczekiwania i pobudzi Twoją kulinarną kreatywność.

Dzięki wysokiej jakości konstrukcji i wszechstronnym funkcjom nasz GrillNest 23 All-in-One oferuje idealne połączenie tradycyjnego smaku i nowoczesnej technologii. Wytrzymały materiał ceramiczny zapewnia doskonałą retencję ciepła, umożliwiając utrzymanie wysokich temperatur dla doskonałego gotowania.

GrillNest 23 All-in-One posiada zaawansowany system cyrkulacji powietrza, który pozwala dokładnie kontrolować temperaturę. Niezależnie od tego, czy chcesz grillować, wędzić, piec, czy gotować, Kamado z łatwością dostosuje się do Twojego stylu przyrządzania i oferuje niemal nieskończone możliwości.

Zintegrowany termometr ułatwia sprawdzenie temperatury wewnątrz GrillNest, a wygodny system zbierania popiołu zapewnia bezproblemowe czyszczenie po każdym gotowaniu.

Nasz GrillNest 23 All-in-One jest dostarczany z zestawem akcesoriów, które przeniosą Twoje wrażenia z grillowania na wyższy poziom. Od rusztów do grilla po kamienie do pizzy i od szczypiec po popioły - masz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć najsmaczniejsze potrawy.

Zanurz się w świecie wysokiej jakości grillowania dzięki naszemu GrillNest 23 All-in-One. Doświadcz idealnego połączenia smaku, wszechstronności i trwałości. Przygotuj się na niekończące się kulinarne przygody i twórz niezapomniane wspomnienia z przyjaciółmi i rodziną. Zamów GrillNest już dziś i zamień każdy posiłek w wyjątkowe doznanie smakowe!

Download PDF Download PDF