Sauna Fińska- S-Line 165 Veda Showroom

- Sauna Fińska domowa
- Liczba osób 2-3 
- Wymiary 165 x 110 x 190 cm
- Czerwony Cedr
- Nowoczesny wygląd
- Oświetlenie - gwieździste niebo do sauny LED

Opcjonalne:
- Sawotec piec elektryczny do sauny 3600 W - Zasilanie 230 V
- Wiadro z plastikowym wkładem - Chochla - Higro/ Termometr - Klepsydra - Zasady sauny

OFERTA TYMCZASOWA: DOSTAWA W POLSCE GRATIS!

12000,00 zł brutto z dostawą
W magazynie

Zamów teraz, zapłać później

Bezpłatna rezygnacja*

sauna-finska-165-veda

sauna-domowa-veda

SAUNA FIŃSKA S-LINE 165 VEDA [165 x 110 x 190 cm]

Seria Veda od SuperSauna® to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy pokochali design kabin Valero, ale preferują klasyczny, fiński typ relaksu w saunie.

Sauny z linii Veda to nowoczesny, minimalistyczny wygląd z zewnątrz i ciepłe, przytulne wykończenie z drewna cedrowego, o pięknym delikatnym zapachu i właściwościach antybakteryjnych. Cztery rozmiary w naszej ofercie pozwalają na znalezienie właściwego rozwiązania w swoim domu, również z możliwością zabudowy.

Wybór pieców

Do naszych saun proponujemy zakup (opcjonalnie) pieca elektrycznego. Polegamy wyłącznie na sprawdzonych produktach marki Sawotec i Harvia.

ŁATWY MONTAŻ SAUNY OD SUPERSAUNA®

Instalacja kabiny od SuperSauna® jest bardzo łatwa, niezależnie czy jest to konstrukcja z promiennikami na podczerwień czy klasyczna sauna fińska. Przy dwóch osobach kabina jest gotowa do użycia w ciągu 60-90 minut.

Pamiętaj, że w przypadku montażu pieca na przyłącze trójfazowe, będziesz potrzebował pomocy wykwalifikowanego elektryka!

DREWNO W KABINACH VEDA OD SUPERSAUNA®

Czerwony cedr kanadyjski przed procesem produkcyjnym znajduje się w specjalnych piecach suszarniczych, w wyniku czego drewno traci wilgoć i “nie pracuje” już podczas korzystania z sauny. Ponadto jest całkowicie wolne od sęków i drzazg. Dzięki temu Sauna na podczerwień od SuperSauna® jest zakupem na całe życie.

Ten gatunek drewna ma również tę dodatkową zaletę, że naturalnie występuje w nim olej bakteriobójczy i przeciwgrzybiczy. Dzięki temu drewno to nadaje się do wykorzystania w wilgotnych miejscach takich jak łazienka, piwnica lub nieogrzewane powierzchnie mieszkalne, np. werandy.

Aby utrzymać drewno w idealnym stanie, zaleca się zabranie ze sobą do sesji w kabinie dwóch ręczników. Jeden ręcznik służy do siedzenia, aby zapobiec plamom potu na ławce. Drugi ręcznik kładziemy na spodzie kabiny na podczerwień pod stopy, które też mogą stać się wilgotne. Dla dodatkowej higieny i komfortu podczas sesji w podczerwieni można użyć również specjalnych poduszek na siedziska, które są o wiele wygodniejsze, a przy tym problem z potem na drewnie znika.

Więcej informacji
Sauna Typu Sauna ogrodowa
Materiał wewnątrz Biały lub czerwony cedr kanadyjski (za dopłatą)
Materiał zewnątrz Biały lub czerwony cedr kanadyjski (za dopłatą)
Ocieplenie Nie
Wymiary zewnętrzne (S x G x W) 165 x 110 x 190cm
Wymagane połączenie pieca do sauny Moc 9000 W / podłączenie 380 V
Wymiary największego panelu (S x G x W) 165 x 190 x 8cm
Dostarczany jako zestaw na palecie Tak, na parterze
Download PDF Download PDF